O blogu

facetwformie.pl to męski blog, który  promuje aktywny styl życia;  trening w domu, zdrowie, rozwój osobisty. Czytając strony internetowe i blogi poświęcone tematyce fitness, zawsze byłem poirytowany, gdyż miałem wrażenie, że są pisane dla osób, które startują w zawodach sportowych i nie mają nic innego na głowie tylko liczenie każdej kalorii, gram spożywanych białek, tłuszczy i węgli. Prawda jest taka, że zwykli “zjadacze chleba”, którzy chcą ładnie wyglądać i czuć się dobrze, mają na głowie pracę, szkołę, dzieci i nie mają czasu na rygorystyczne diety bo gotuje im albo mama, albo dziewczyna/żona. Większości nie stać też na drogi karnet na siłownię, lub po prostu  wstydzą się by tam jechać. Na blogu tym chcę udowodnić, że trenując w domu bez drogiego sprzętu, zmieniając złe nawyki żywieniowe, a wyrabiając dobre, można małymi kroczkami osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Małe kroki, wielkie rezultaty.

3 thoughts on “O blogu”

  1. Napisał Pan fajny e-book „Pompki” z planem treningowym, lecz to jest pozycja dla „siłaczy”. A co z takimi „strongmenami” jak ja? 101 kg i nie potrafię zrobić ani jednej pompki. Daniel Ortega na swoim kanale na YouTube Alsquad ma fajny vlog o progresji pompek od totalnego zera (deska, półpompki, pompki z ruchem negatywnym itp., itd.) do pompek klasycznych. Fajnie by było gdyby Pan wydał e-book dla takich sprawnościowych geniuszy, jak ja, a jest nas więcej.

  2. Witam! Chciałbym wnieść swój wkład w Państwa stronę internetową poprzez dodanie postu gościnnego. Czy macie jakieś konkretne wymagania, które powinien spełnić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top