Czego pragną kobiety, czyli o sztuce dawania emocji.

czego pragną kobiety

Cześć. Facet w formie to osobnik, który również dobrze sobie radzi w relacjach damsko-męskich, dlatego w kilku najbliższych wpisach poświęcę trochę miejsca na tematy związane z psychologią i seksualnością kobiet.

Co prawda nie urodził się jeszcze taki, który w pełni zrozumiał meandry kobiecej psychiki, jednakże znając chociaż podstawy jak funkcjonuje jej umysł w kontekście relacji z mężczyznami, można w znaczący sposób ułatwić sobie życie.

W tym pierwszym wpisie przyjrzymy się bliżej

„dlaczego warto i jakie należy dawać kobiecie emocje”

I to bez względu na to czy jesteś w związku  lat naście, czy też właśnie dopiero poznałeś w klubie interesującą Cię kobietę.

Dawanie emocji na początku znajomości

Zaczniemy od dopiero co zawiązanej znajomości. Na pewno nieraz zauważyłeś, że często niezbyt przystojni Panowie związani są z bardzo atrakcyjnymi kobietami, a zdecydowanie przystojniejsi kiepsko sobie radzą w tej materii. Możesz teraz pomyśleć: no dzieje się tak, bo Ci pierwsi są pewnie bardziej interesujący dla płci pięknej, a Ci drudzy to zwykli nudziarze. I masz rację. Zastanów się jednak co sprawia, że średnio przystojny mężczyzna postrzegany jest w oczach kobiet jako interesujący? To sztuka dawania kobiecie pozytywnych emocji.

Wróćmy na chwilę do klubu. Kobiety chodzą tam by się bawić, by doświadczyć jak najwięcej pozytywnych emocji, i gość który te pozytywne emocje jej da, prawdopodobnie wyjdzie z nią nad ranem za rękę.

Kobiety w pierwszej kolejności myślą na poziomie emocji; radości, smutku, strachu, złości, zazdrości, podniecenia, a dopiero potem układają do tego logiczne wytłumaczenie. Kobieta która zdradza swojego mężczyznę, dopiero po wszystkim „racjonalnie i logicznie” to sobie wytłumaczy: zrobiłam to bo należało się temu mojemu się; oglądał się za innymi lachonami nie dbając kompletnie o moje uczucia.

Jak śpiewała Cindy Lauper: „Girls just wanna have fun”. I tak właśnie jest w klubie, kobiety idą tam się bawić, tańczyć, wygłupiać; doznać pozytywnych emocji, a nie na poziomie logicznym szukać kandydata na męża i ojca swoich dzieci. Dopiero potem zwracają uwagę na inne cechy.

Dla faceta każde podejście do nieznajomej to jak wyprawa na wojnę, ogromny stres przed odrzuceniem i tysiące myśli na raz: co jej powiedzieć, jak wyglądam, a co będzie jak mnie odrzuci. I idzie taki kłębek nerwów i mamrocze coś bez sensu sztucznie się przy tym uśmiechając.

Dla kobiety Twoje podejście jest jednym z co najmniej kilku tego wieczoru, albo poczuje się w Twoim towarzystwie dobrze i miło spędzi czas, niekoniecznie słuchając o niuansach Twojej pracy; albo Cie oleje bez żalu, bo w końcu trafi się ktoś kto ją rozbawi.

Jest takie powiedzenie:

„rozśmieszyć kobietę, to zdobyć kobietę”

I jest 100% prawda. Umiejętność zarażenia uśmiechem kobiety jest największym afrodyzjakiem. Bycie zabawnym nie znaczy, że masz w towarzystwie robić z siebie błazna. Pracuj nad swoją pewnością siebie, wyprostowaną sylwetką, nie krzyżuj rąk , ani nóg, gdy siadasz zajmuj dużo miejsca (nie mylić z chamskim rozpierdalaniem się na 3/4 sofy) i wprowadzaj elementy uśmiechu i zabawy do rozmowy. Wchodź w interakcję.

Nie traktuj każdego podejścia do kobiety jakbyś palił wszystkie mosty za sobą; odrzuci to trudno, nie wmawiaj sobie, że jesteś najgorszy itp. Widać musisz jeszcze popracować nad sobą. Każde odtrącenie traktuj jako naukę, aż w końcu bycie naturalnie zabawnym stanie się dla Ciebie normalne i nie będziesz myślał o tych wszystkich pierdołach podchodząc do nieznajomej.

Dawanie emocji w związkach

Gdy jesteś w długoletnim związku to znaczy, że jesteś nie tylko zabawnym kolesiem, ale także posiadasz inne pozytywne cechy, które czynią Cię jej najlepszym życiowym wyborem.

Nie znaczy to jednak, że powinieneś spocząć na laurach bo przecież już ją zdobyłeś. Inaczej z najlepszego życiowego wyboru, możesz stać się jej największą życiową pomyłką. Na każdym etapie znajomości musisz dawać kobiecie emocje.

Inaczej w wasz związek wkradnie się nuda. Po latach to niełatwe, ale musisz zaskakiwać. Jak chcesz rozpalić swoją partnerkę jeśli na waszą rocznicę znowu kupiłeś jej biżuterię. Radość, ekscytacja potrwa góra 30 sekund. Nie dawaj jej rzeczy tylko mocne, pozytywne doświadczenia. W internecie jest wiele stron, które oferują atrakcyjne, pełne emocji pomysły na prezenty dla kobiet w zależności od grubości portfela. Może to być skok spadochronem, skok na bungee czy lot balonem. Możesz również ją zabrać do restauracji w jakiej jeszcze nie byliście, czy na strzelnicę.

Jak widzisz to naprawdę nie jest trudne, wystarczy chwilę pogłówkować. Będąc w związku możesz również dostarczyć jej niekoniecznie pozytywnych emocji. I nie chodzi mi tu o to żebyś ją lał, czy zdradzał. Może to być np zazdrość, wystarczy, że w towarzystwie swojej drugiej połówki będziesz miły i zabawny w stosunku do innych kobiet. Ona na pewno to zauważy, a szczypta zazdrości może wnieść sporo pozytywnego do waszej relacji.

Mam nadzieję że wpis Ci się spodobał, jeśli tak zostaw kciuk w górę lub udostępnij wpis, pozwoli mi to docierać do szerszej publiczności. Trzymaj się ciepło, cześć!

 

Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top