Fakty i mity o sposobach na powiększanie penisa. Czy to w ogóle możliwe?

powiększanie penisa warszawa
Wielu mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru przyrodzenia, a część z nich testuje różne sposoby, jak powiększyć penisa. Czy popularne pompki są skuteczne? A może lepiej działają tabletki? Kiedy jedni stawiają na ćwiczenia i rozciąganie, inni szukają pomocy w klinikach medycyny estetycznej.Czy coraz częściej oferowane zabiegi ostrzykiwania prącia kwasem hialuronowym, dostępne w warszawskiej Klinice Melitus, przynoszą oczekiwaną poprawę? Sprawdźmy!

Pompki do penisa zapewniają szybki efekt

Pompki do penisa, próżniowe albo wodne, przynoszą efekt powiększenia prącia, niestety tylko chwilowy. Nawet jeśli krótkotrwały rezultat kogoś zadowala, należy wcześniej zastanowić się, czy taki sposób na powiększanie penisa jest bezpieczny. Stosowanie podobnych gadżetów może skończyć się kontuzją, a w dłuższej perspektywie uszkodzeniem naczyń krwionośnych lub innych struktur prącia i przyczynić się do zaburzeń erekcji. Czy warto je stosować? Biorąc pod uwagę ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, odpowiedź brzmi: nie.

Tabletki na powiększanie prącia poprawiają tylko libido

Preparaty na powiększenie penisa, których długotrwała suplementacja ma zapewnić spektakularne efekty, nawet 9 cm w dwa miesiące (!), poprawiają raczej libido niż rozmiar prącia. Wystarczy spojrzeć na skład wybranych tabletek, w których znajdują się substancje roślinne znane jako afrodyzjaki, w tym żeń-szeń, a także składniki łatwe do znalezienia na etykietach leków na potencję, np., L-arginina. 

Ćwiczenia na powiększenie penisa to sprawdzona metoda

Ćwiczenia na powiększanie penisa, czyli tzw. jelqing, wykorzystują siłę ucisku i rozciągania, co ma skutkować jednoczesną poprawą ukrwienia i wydłużenia prącia. To technika która przywędrowała do Europy z Bliskiego Wschodu. Jest bardzo popularna, choć nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Osoby niezadowolone z rozmiarów swojego przyrodzenia chętnie stosują jelqing, ponieważ jest tańszym, prostszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem od tych wyżej opisanych. Czy przynosi poprawę? To bardzo wątpliwe.

Ostrzykiwanie prącia kwasem hialuronowym to przede wszystkim większa objętość

Jak można przeczytać na stronie Kliniki Melitus, powiększanie penisa pozwala zwiększyć obwód prącia. Efektem zabiegu jest przede wszystkim poprawa objętości, choć nie tylko. Ostrzykiwanie penisa kwasem hialuronowym albo własnym tłuszczem (taki zabieg nazywa się lipofillingiem) pozwala dodać kilka cm długości, a przy okazji zrewitalizować tkanki, poprawić ukrwienie, a w efekcie wzmocnić wzwody. Jak to możliwe? Kwas hialuronowy, podobnie jak własna tkanka tłuszczowa, to świetny materiał wypełniający, który nie dość, że poprawia objętość i koryguje krzywizny prącia, to w dodatku pobudza naturalne procesy regeneracyjne. To sprawia, że po zabiegu powiększania penisa, przyrodzenie prezentuje się bardziej okazale i jest wewnętrznie odmłodzone. Taka poprawa utrzymuje się przez kilka lat, chociaż wiele zależy od rodzaju zabiegu. Powiększanie penisa z pomocą urologii estetycznej to jedyna pewna metoda, odznaczająca się skutecznością i wysokim profilem bezpieczeństwa. Po więcej informacji odsyłamy na stronę: https://klinikamelitus.pl/urologia/ 
Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top