Maxigra Max – skuteczny lek na potencję

maxigra impotencja

Lek Maxigra Max przeznaczony jest dla mężczyzn zmagających się z zaburzeniami erekcji, a dokładnie z niemożnością osiągnięcia bądź utrzymania wzwodu, niezbędnego do odbycia stosunku seksualnego.

Na co działa produkt Maxigra Max?

Lek ten ma zastosowanie przy zaburzeniach erekcji uniemożliwiających odbycie stosunku płciowego przez mężczyzn. Działa on wspomagająco na osiągnięcie wzwodu oraz utrzymanie go na czas stosunku. Działania leku ma związek z wpływem substancji o nazwie syldenafil na naczynia krwionośne. Wspomaga ona rozkurcz naczyń  męskiego prącia i powoduje zwiększenie napływu krwi jego do ciał jamistych, umożliwiając erekcję podczas pobudzenia seksualnego. Bez pojawienia się bodźca erotycznego wywołującego podniecenie lek ten jednak nie zadziała.

Co wchodzi w skład leku Maxigra Max?

Substancją czynną leku jest syldenafil, który znajduje się w każdej z tabletek w ilości 50 mg. Ponadto tabletka zawiera rdzeń, mannitol, krospowidon, powidon, krzemionkę koloidalną bezwodną, skrobię kukurydzianą, stearynian magnezu, sód i laurylosiarczan.

Jak używać Maxigrę Max?

W opakowaniu leku znajdują się 2 tabletki zawierające 50 mg syldenafilu w postaci cytrynianu. Należy go stosować, przyjmując 1 tabletkę na godzinę przed planowanym stosunkiem. Lek w tej dawce przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn, u których dawka 25 mg okazała się nieskuteczna, czyli pacjent nie odczuł po jego zażyciu satysfakcjonującego efektu i nie uzyskał wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku. Maxigra Max nie powinna być stosowana przez kobiety ani pacjentów, u których nie występują zaburzenia erekcji.

Przeciwwskazania do stosowania leku Maxigra Max

Leku Maxigra Max nie należy stosować:

• gdy pacjent ma uczulenie na syldenafil lub inny składnik leku.

• jeśli pacjent przyjmuje leki zawierające azotany, takie jak nitrogliceryna, monoazotan izosorbidu, etraazotan pentaerytrolu,

• jeśli pacjent przyjmuje leki lub inne środki uwalniające tlenek azotu, gdyż jednoczesne spożywanie tych leków może r powodować niebezpieczne obniżenie ciśnienia tętniczego,

• jeśli pacjent przyjmuje riocyguat — lek stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego,

• gdy u pacjenta stwierdzono chorobę serca lub wątroby, wystąpił u niego udar lub zawał serca, a także przy niskim ciśnieniu tętniczym,

• jeśli u pacjenta występują zmiany degeneracyjne siatkówki lub stwierdzono u niego utratę wzroku w wyniku przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Działania niepożądane

W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych, bóli w klatce piersiowej, bolesnych wzwodów, pogorszenia lub utraty wzroku, reakcji skórnych napadów padaczki lub drgawek, należy zaprzestać przyjmowania leku Maxigra Max i skontaktować się z lekarzem.

Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top