Narty Head – przegląd popularnych modeli

Narty Head to jeden z najpopularniejszych wyborów narciarzy – zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. To nowoczesny i sprawny sprzęt dla każdego, który łączy wysoką jakość z przystępnymi cenami. Interesujesz się zakupem nart Head, jednak nie wiesz, jaki model wybrać? Sprawdź nasz przegląd tych najpopularniejszych, a być może znajdziesz w nim coś dla siebie.

1. Head Supershape I.Magnum

Linia Supershape od lat jest jedną z najpopularniejszych wśród wielbicieli nart Head. To przede wszystkim narty dla pewnych siebie, zaawansowanych narciarzy. Wszystkie modele w serii łączy też zastosowanie najnowocześniejszej, ciągle dopracowywanej technologii, za to różni przeznaczenie. Każda para jest elastyczna, zwrotna, lekka, wytrzymała i idealnie przystosowana do konkretnych warunków. Najpopularniejsze narty Supershape I.Magnum zadowolą wszystkich doświadczonych narciarzy, którzy oczekują przyjemnej, płynnej i rytmicznej jazdy. Ta para jest bardzo uniwersalna, przez co radzi sobie w niemal każdym terenie i dobrze współpracuje z każdym narciarzem. Dopasowanie do potrzeb ułatwia kilka dostępnych długości. Bardzo zwrotny model stanowi obietnicę świetnej zabawy na stoku. W najnowszej kolekcji na rok 2020 ten najpopularniejszy model został dodatkowo ulepszony i udoskonalony (źródło: https://www.nartywarszawa.pl/oferta/narty/head.html).

2. Head Epic Joy

Linia Joy stworzona została z myślą o narciarkach i jest jedną z najpopularniejszych serii skierowanych do kobiet. Dużą popularnością cieszy się m.in. model Epic Joy przeznaczony dla najbardziej zaawansowanych pań. Niezwykle lekkie deski poradzą sobie na każdej trasie, a do tego są bardzo skrętne i wytrzymałe. –Model wykorzystuje technologię Graphene, dzięki czemu uzyskuje tak niezrównane parametry dotyczące wagi i wytrzymałości. To narty szybkie i sportowe, które umożliwiają całodzienną zabawę i trening na stoku – mówi przedstawiciel sklepu NartyWarszawa.pl. Kobiety cenią je też za wyjątkowo estetyczny, elegancki wygląd. Wzornictwo tego modelu nie zawodzi również w kolekcji na 2020 rok.

3. Head V-Shape V6

Seria V-Shape została wprowadzona na rynek w 2018 roku, szybko zyskała sobie jednak uznanie wielu narciarzy. Wszystkie modele z tej grupy są bardzo lekkie i uniwersalne, przez co uprzyjemniają każdą chwilę spędzoną na stoku. Linia obejmuje narty przeznaczone zarówno dla początkujących (model V2), jak i ekspertów (V10), jednak do najpopularniejszych należą najbardziej wszechstronne deski skierowane przede wszystkim do średniozaawansowanych, czyli omawiany model V6. To narty odpowiednie na każde warunki i każdy teren, które zachwycają właściwościami jezdnymi, a dzięki ich konstrukcji zdobycie nowych umiejętności jest bardzo łatwe i przyjemne.

4. Head V-Shape V2

Technologia stosowana w serii V-Shape świetnie sprawdza się też przy konstrukcji desek dla początkujących. Model oznaczony symbolem V2 to idealny wariant dla wszystkich tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na stoku. Dzięki swojej zwrotności, lekkości i solidności pomagają początkującym narciarzom poczuć się pewnie w nowych dla nich sytuacjach. Dopracowana konstrukcja modelu sprawia, że pomagają w doskonaleniu techniki i z powodzeniem dotrzymają Ci kroku, dopóki nie zdecydujesz „przesiąść się” na bardziej zaawansowany sprzęt.

5. Head Worldcup Rebels I.Speed

Seria Worldcup to narty zawodnicze pozwalające rozwijać wysokie prędkości. Solidne konstrukcje będą doskonałym towarzyszem każdego treningu. Zgodny z wymogami FIS model I.Speed jest jednym z najpopularniejszych. Wszystko dlatego, że jest bardzo zwrotny i umożliwia niezwykle płynną jazdę. Dzięki starannie opracowanej konstrukcji wybacza też drobne błędy. To idealni towarzysze każdego zaawansowanego, ambitnego narciarza.

Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top