„Śmiali się kiedy zaczynałem robić pompki, ale po 8 tygodniach…”

…ich śmiech przerodził się w zdumienie

Jakiś czas temu temu zapragnąłem zmienić swoje ciało i złe nawyki. Podobnie jak Ty miałem dość swojego bezsilnego, zwiotczałego ciała, opony na brzuchu i spojrzeń kobiet pełnych politowania. Zawsze najniższy i najchudszy w klasie miałem dość docinek kolegów i własnego odbicia w lustrze.

Chciałem w końcu coś  z „tym” zrobić. Nie miałem jednak ochoty i czasu katować się dietami, chodzić na siłownię, wydawać kasy na karnet i stresować się spojrzeniami obcych ludzi. Postanowiłem ćwiczyć w domu.

„Bez diet, ćwicząc tylko w domu”

Od tamtej pory minęło sporo czasu, przeczytałem mnóstwo książek, artykułów na temat treningu, próbowałem różnych metod treningowych. Eksperymentowałem i obserwowałem swoje ciało; które ćwiczenia dają impuls moim mięśniom, a które nie. I  chociaż do wyglądu kulturysty mi daleko, to i tak jestem z siebie dumny, udało mie zmienić moje ciało na lepsze. Ćwicząc w swoim pokoju bez sprzętu i rygorystycznych diet.  Skoro ja mogłem, to Ty też. Możesz wyglądać atrakcyjnie, męsko, nie uciekając wzrokiem od lustra przed wieczornym prysznicem. Skorzystaj z mojego doświadczenia i zmieniaj swoje ciało jak tylko chcesz.

Obecnie wykonuję ponad 100 pompek pod rząd :

 

W mojej książce, dotyczącej treningu opartego o pompki,  znajdziesz m.in. :

  •  gotowe plany treningowe, które pomogą zbudować Ci męską i atrakcyjną dla kobiet sylwetkę.
  • skuteczne techniki motywacji do ćwiczeń, byś w końcu ruszył dupsko z fotela.
  • dokładne opisy wraz ze zdjęciami kilkudziesięciu rodzajów pompek.

Recenzje:

 KURA WORKOUT

Bardzo fajny pomysł i wykonanie też niezłe jak na pierwszy taki ebook i „samoróbkę”,  no i osoba początkująca trochę ciekawych rzeczy na pewno się dowie. Fajnie, że dołączyłeś do tego również obrazki”


Maksym RiznykMAKSYM RIZNYK

Bardzo fajnie ogólnie napisane i uświadamiasz ludzi ze w większości przypadków to lenistwo a nie brak możliwości do treningu”

 


 RAFAŁ, AUTOR BLOGA: kompaktowytrening.pl

„Powiem szczerze, że ten ebook to takie małe kompendium na temat pompek. Wszystko jest co trzeba: odpowiedni wstęp, warianty (nawet więcej niż do szczęścia potrzeba), plany treningowe. MEGA PLUSA masz za dział „Mój obecny uniwersalny program”, w którym opisujesz własne doświadczenia. Niektóre ebooki czyta się jak jakieś referaty napisane poprzez zgromadzenie szczątkowych informacji z internetu (jak się to w szkole robiło), a Twój widać że jest napisany z doświadczenia. Fajnie się czyta z komputerze i na telefonie. Jak dla mnie kciuk w górę.”

“Chcesz się cieszyć powodzeniem u kobiet? Zacznij od sylwetki”

 

Zmiany w sylwetce, to także pozytywne zmiany w Twoje głowie; automatycznie wzrośnie Twoja pewność siebie,  przez co będziesz odbierany przez otoczenie jako osoba atrakcyjniejsza. Płeć piękna szybko zauważy tą zmianę.
Promocyjna cena ebooka dla czytelników mojego bloga to zaledwie 7 zł.  W cenie jednego piwa w lokalu masz do dyspozycji całe moje doświadczenia i wiedzę popartą praktyką. 

Ebook w formacie pdf liczący 40 stron, możesz zamówić w prosty sposób zamówić za pośrednictwem allegro klikając w  poniższy link. Po zaksięgowaniu wpłaty, ebook zostanie wysłany na Twój adres email. Nie musisz czekać na kuriera, czy listonosza, kształtowanie atrakcyjnej sylwetki możesz zacząć od razu w swoim domu po zaksięgowaniu wpłaty.

 

 

PS: Korzystając z mojego doświadczenia i mając do dyspozycji tylko swoje ciało i kawałek podłogi, możesz zacząć metamorfozę swojej sylwetki. W cenie jednego piwa dostajesz konkretną wiedzę i gotowe plany treningowe. W razie jakichkolwiek pytań napisz do mnie: kontakt@facetwformie.pl

 

Pokaż więcej podobnych wpisów
Załaduj więcej facetwformie.pl
Load More In trening

Przzeczytaj także

Przedwczesny wytrysk. Jak przedłużyć stosunek.

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Ja jestem Paweł, autor bloga www.paweltrenuje.pl i w t…