„Śmiali się kiedy zaczynałem robić pompki, ale po 8 tygodniach…”

… pytali o mój plan treningowy. Nazywam się Darek i jestem autorem zarówno tego ebooka jak i  bloga na którym właśnie jesteś.

Tak jak Ty jestem zwykłym człowiekiem, który ma mnóstwo codziennych obowiązków i mało czasu na dbanie o swoje ciało i zdrowie. Nie jestem ani zawodowym trenerem, ani też dietetykiem.

Prawie 3 lata temu zapragnąłem zmienić swoje ciało i złe nawyki. Podobnie jak Ty miałem dość swojego bezsilnego, zwiotczałego ciała, opony na brzuchu i spojrzeń kobiet pełnych politowania. Będąc już po 30 -tce, wiedziałem, że muszę natychmiast coś zrobić, bo z czasem będzie tylko gorzej. Nie chciałem skończyć  na kanapie z piwem i chipsami, denerwując się za każdym razem patrząc w lustro. Nie miałem jednak ochoty i czasu katować się dietami, chodzić na siłownię, wydawać kasy na karnet i stresować się spojrzeniami obcych ludzi. Postanowiłem ćwiczyć w domu.

„Bez diet, ćwicząc tylko w domu”

Od tamtej pory minęło sporo czasu, przeczytałem mnóstwo książek, artykułów na temat treningu, próbowałem różnych metod treningowych. Obserwowałem swoje ciało; co działa, a co nie. I  jestem z siebie dumny, bo do wszystkiego doszedłem sam , ćwicząc w swoim pokoju bez sprzętu i rygorystycznych diet. Skoro ja mogłem, to Ty też. Możesz wyglądać jak chcesz, nie uciekając wzrokiem od lustra przed wieczornym prysznicem. Skorzystaj z mojego doświadczenia i zmieniaj swoje ciało jak tylko chcesz.

W mojej książce, która jest zbiorem prawie 3 letnich doświadczeń w treningu opartym o pompki,  znajdziesz m.in.

  •  gotowe plany treningowe dla osób, które chcą nabrać masy mięśniowej, schudnąć, czy zrobić 100 pompek na raz.
  • skuteczne techniki motywacji do ćwiczeń, byś skutecznie ruszył dupsko z fotela
  •  dokładny opis kilkudziesięciu rodzajów pompek

Recenzje:

 KURA WORKOUT

„Bardzo fajny pomysł i wykonanie też niezłe jak na pierwszy taki ebook i „samoróbke”,  no i osoba początkująca trochę ciekawych rzeczy na pewno się dowie. Fajnie, że dołączyłeś do tego również obrazki”


Maksym RiznykMAKSYM RIZNYK

„Bardzo fajnie ogólnie napisane i uświadamiasz ludzi ze w większości przypadków to lenistwo a nie brak możliwości do treningu”

 


 RAFAŁ, AUTOR BLOGA: kompaktowytrening.pl

„Powiem szczerze, że ten ebook to takie małe kompendium na temat pompek. Wszystko jest co trzeba: odpowiedni wstęp, warianty (nawet więcej niż do szczęścia potrzeba), plany treningowe. MEGA PLUSA masz za dział „Mój obecny uniwersalny program”, w którym opisujesz własne doświadczenia. Niektóre ebooki czyta się jak jakieś referaty napisane poprzez zgromadzenie szczątkowych informacji z internetu (jak się to w szkole robiło), a Twój widać że jest napisany z doświadczenia. Fajnie się czyta z komputerze i na telefonie. Jak dla mnie kciuk w górę.”

“Chcesz się cieszyć powodzeniem u kobiet? Zacznij od sylwetki”

 Promocyjna cena ebooka dla czytelników mojego bloga to zaledwie 7 zł. Chcę byście w pierwszej kolejności mogli go kupić, zanim zacznę go sprzedawać szerszej publiczności .  W cenie jednego piwa w lokalu masz prawie 3 lata mojego doświadczenia i wiedzy popartej praktyką.

  Promocja wygaśnie za:

Ebook w formacie pdf liczący 40 stron, możesz zamówić za pośrednictwem allegro klikając w  poniższy link. Po zaksięgowaniu wpłaty, ebook zostanie wysłany na Twój adres email. Nie musisz czekać na kuriera czy listonosza, swoją metamorfozę możesz zacząć od razu po zaksiegowaniu wpłaty.

 

PS: Korzystając z mojego doświadczenia i mając do dyspozycji tylko swoje ciało możesz wyglądać jak chcesz. W cenie jednego piwa dostajesz konkretną wiedzę i gotowe plany treningowe Promocyjna cena trwać będzie przez najbliższy tydzień. W razie jakichkolwiek pytań napisz do mnie: kontakt@facetwformie.pl

Pokaż więcej podobnych wpisów
Load More In trening

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przzeczytaj także

Redukcja tkanki tłuszczowej. Kilka żelaznych zasad + plan treningowy.