Street Workout. 5 niezwykłych i inspirujących metamorfoz ciała

metamorfozy sylwetek

Kalistenika metamorfozy

Niniejszy wpis jest typowo motywacyjny. by zachęcić was do pracy nad sobą. Mój wybór jest jak najbardziej subiektywny. Wybrałem te pięć osób, których metamorfoza sylwetki  zrobiła na mnie największe wrażenie oraz zmotywowała do regularnego treningu i zmian w odżywianiu.

 

5. Frank Medrano

trenng w domu

 

Weteran jeśli chodzi o kalistenikę, ćwiczy od około 9 lat. Jak sam przyznaje, zaczął ćwiczyć, bo wstydził się swojego ciała na plaży i czuł się z roku na rok coraz gorzej. Co ciekawe Frank nie je mięsa i produktów odzwierzęcych. Ćwiczy 6 razy w tygodniu po 2 godziny (!) Dlaczego wybrał kalistenikę:

Bo to taki sport, który niczego od ciebie nie wymaga. Nie potrzebujesz sprzętów, siłowni, trenera. Wszystko możesz zrobić sam o dowolnej porze dnia lub nocy, bo swoje własne ciało masz zawsze przy sobie. Co również oznacza, że znikają wszelkie wymówki

 

 

4. Mateusz „Kura” Płachta

kura tranformacja

 

Przykład z naszego polskiego „podwórka”. Bardzo młody chłopak, który robi niesamowite postępy i szybko wdziera się do światowej czołówki. Jak sam przyznaje, nie trzyma diety a do swoich ćwiczeń podchodzi intuicyjnie, ćwicząc to na co ma akurat ochotę. Filmik pokazujący 2- letnią Mateusza:

 

 

 

3. Denis Minin

denis minin metamorfoza

Ukrainiec to  legenda Street Workoutu. Na filmik na youtubie z jego umiejętnościami trafiłem jeszcze długo zanim wiedziałem co to w ogóle kalistenika. W swoim rodzinnym mieście zasłynął tym, że na swój koszt wybudował plac do street workoutu. Filmik Denisa:

https://youtu.be/OFIJjgDRjKA?t=13s

 

2. Lada Pridal

lada pridal

Numer dwa w moim prywatnym rankingu to Czech Lada Pridal. Niech będzie motywacją i inspiracją dla tych wszystkich frustratów niezadowolonych ze swojego wyglądu, co płaczą, że ich żadna kobieta nie chce. Jego obecna dziewczyna to miss Czech. Można? Można.

Lada Pridal

1. Lazar Novović

Lazar Street workout

Numer jeden to człowiek, od którego zaczęła się moja przygoda z treningiem kalistenicznym. To współzałożyciel grupy Bar-brothers, która działa w każdym kraju na świecie. Na youtubie można znaleźć niezliczone filmy z transformacji członków tej grupy. Myślę, że poniższy filmik mówi sam za siebie.

 

A kto jest Twoją inspiracją? Zapraszam do pytań i komentarzy.

Udostępnij na Facebook
Udostęnij na Twitter
Udostępnij na Linkedin

4 thoughts on “Street Workout. 5 niezwykłych i inspirujących metamorfoz ciała”

  1. Ciezka praca i wszystko jest mozliwe 🙂
    Ja osobiscie musze trzymac diete, w przeciwnym razie do wynikow bede dochodzila bardzo, bardzoo dlugo, a to jest troche demotywujace jak sie nie widzi najmniejszych nawet zmian.. 🙂
    Pokaze bloga chlopakowi, pozdrawiam!:)

  2. Metamorfozy zawsze się podobają. Tylko szkoda że przykłady są osób młodych. Ja zacząłem po 40 i efekty po 3 latach są mniejsze Ale zadowalające… pozdrawiam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top